راه اندازی سیستم گرمایش کولر گازی در زمستان

10 / 10
از 1 کاربر

راه اندازی سیستم گرمایش کولر گازی در فصول سرد

کولر گازی یک سیستم تهویه مطبوع است که برای سرمایش و گرمایش محیط در فصول مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش از مقالات شرکت کولر گازی قصد داریم نحوه راه اندازی سیستم گرمایش اسپیلت در فصول سرد را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم. راه اندازی سیستم گرمایش در کولر گازی اگرچه کار نسبتا آسان و ساده ای می باشد اما به همان اندازه نیزحساس می باشد و نیاز به دقت بالایی دارد.  

نکته ای که در مورد سیستم گرمایش در کولر گازی مطرح است، این است که مصرف برق اسپیلت در فصول سرد بیشتر است. این بدین معناست که سیستم  گرماش در کولر گازی نسبت به سیستم سرمایش مصرف برق بالاتری دارد. دلیل این امر نیز نحوه عملکرد سیستم گرمایش است. در حالت سرمایش، کمپرسور کولر گازی پس از ترموستات خاموش می شود در صورتی که در حالت گرمایش ، اسپیلت پس از گرم شدن محیط، در حالت برفک زائی یا به اصطلاح دیفراست قرار می گیرد و در نتیجه برفک های بیرون را حذف می کند و پس از انجام این کار دوباره به حالت گرمایش باز می گردد. به منظور کاهش هزینه های مصرف برق توسط کولر گازی در فصل زمستان می توانید با کارشناسان ما کمک بگیرید.

به منظور استفاده از سیستم گرمایش در کولر گازی و برای راه اندازی آن باید بر روی کنترل دستگاه گزینه MODE را زده و سپس گزینه گرما (HEAT) را انتخاب کنید که با علامت خورشید نمایش داده می شود. پس از آن دمای کولر گازی را بر روی 30 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. برای انتقال باد گرم به محیط ، اسپیلت نیاز به یک زمان 5 دقیقه ای دارد. این زمان برای این است که ابتدا باید پنل داخلی دستگاه گرم شود تا فن بتواند به کار بیافتد. اگر زمان بیشتری طول کشید و دستگاه شما باد گرم تولید نکرد ، به احتمال زیاد گاز دستگاه به اتمام رسیده است. در این صورت باید اقدام به شارژ گاز مجدد نمایید. به منظور شارژ گاز در کولر گازی باید از شرکت های فعال در این زمینه کمک بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :