کولر گازی کم مصرف تراست

5 / 10
از 1 کاربر

اطلاعات تکمیلی در زمینه کولر گازی کم مصرف تراست

یکی از برند های مطرح کولر گازی ، تراست می باشد. کولر گازی تراست در انواع مختلف وجود دارد . کولر گازی کم مصرف تراست نوعی سیستم تهویه مطبوع است که فقط در رنگ سفید موجود است. این نوع سیستم دارای کنترلر های دستی با گزینه های تنظیم متفاوت و کامل وجود دارد. در این مقاله از شرکت کولر گازی قصد داریم اطلاعاتی را در مورد کولر گازی کم مصرف تراست در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید کولر گازی تراست را دارید بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

به منظور تامین ظرفیت اسپیلت در اقلیم های مختلف آب و هوایی باید از کولر گازی مناسب استفاده نمایید در زمان خرید کولر گازی ، توجه به ظرفیت دستگاه یکی از نکات اساسی است که می تواند در مصرف انرژی تاثیر به سزایی داشته باشد. کولر گازی تراست مناسب برای آب و هوای تهران به ازای هر متر مربع معادل 600 الی 800 BTU می باشد. این بدین معنی است که برای یک فضا 40 متری شما باید به خرید کولر گازی یا اسپیلت با ظرفیت 24000 اقدام نمایید.

کولر گازی تراست دارای رده انرژی A بوده و خدمات نصب آن نیز به دست متخصصان شرکت انجام می شود. این نوع کولر گازی دارای گارانتی بوده و در نتیجه شما می توانید با خیالی آسوده به خرید کولر گازی بپردازید.

کندانسور و همچنین رادیاتور در این نوع کولر گازی از نوع طلایی بوده و دارای خاصیت ضد رسوب می باشند. از دیگر ویژگی این کولر گازی اینورتر ، قابلیت حفظ دما به صورت اتومات است.

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید کولر گازی از این نوع اسپیلت باید به آن توجه کنید ، تک فاز و یا سه فاز بودن برق آن می باشد. توجه داشته باشید که کولر گازی متناسب با نوع برق و اقلیم منطقه را تهیه نمایید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :