کولر گازی اسپیلت

معرفی کولر گازی اسپیلت

یک کولر گازی اسپیلت ،یک واحد تهویه مطبوع است که از یک واحد خارجی (متراکم کننده هوا) که در خارج منزل قرار می گیرد و یک بخش خروجی هوای داخل ساخته شده است.

هر دو بخش در این نوع کولر گازی از طریق لوله های انتقال کولر به هم متصل می شوند. یک جایگزین برای واحد های استاندار، سیستم چند اسپیلت است که دارای چند واحد ورودی است که به یک واحد خروجی متصل است. یک اسپیلت را می توان برای سرد کردن و گرم کردن محیط به کار برد.

کولر گازی اسپیلت

میزان انرژی مصرفی توسط اسپیلت به چند چیز بستگی دارد از جمله نصب صحیح کولر گازی در اتاق مورد نظر. نکته بعدی خرید کولر گازی با بالاترین استاندارد مصرف انرژی است. هرچه این استاندارد بالاتر باشد به این معنی خواهد بود که کولر گازی شما دارای مصرف انرژی بهینه تری است در نتیجه میزان برق و انرژی کمتری به هدر خواهد رفت. اما به طور کلی هرچه قدر هم که کولر گازی شما خوب باشد و متناسب با اتاق و شرایط آب و هوایی و غیره نیز خریداری شده باشد، اگر به درستی نصب نشود باز هم تاثیر مناسبی در مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف آن نخواهد داشت. بنابراین در نصب صحیح کولر گازی خود بسیار دقت کنید.

البته لازم به ذکر است که این نکات تقریبا برای تمام انواع کولر گازی از جمله کولر گازی ایستاده ، کولر گازی پرتابل و کولر گازی پنجره ای نیز صادق است.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول