کولر گازی ایر جنرال

کولر گازی در انواع مختلف وجود دارد، که می توان به کولر گازی پرتابل ، کولر گازی پنجره ای ، کولر گازی ایستاده و اسپیلت اشاره کرد. علاوه بر این برندهای مختلف کولر گازی نیز امروزه در بازار موجود است که در این میان کولر گازی هیتاچی ، کولر گازی اجنرال ، کولر گازی سامسونگ ، کولر گازی ال جی ، کولر گازی میتسوبیشی و کولر گازی ایر جنرال را نام برد. در این بخش قصد داریم شما را با کولر گازی ایر جنرال آشنا کنیم.

معرفی کولر گازی ایر جنرال

شرکت خدمات تهویه مطبوع و کولر گازی ایر جنرال ، به ارائه بالاترین کیفیت و عملکرد در تمام جوانب صنعت تجهیزات جایگزین متعهد است. و از استحکام مرکزی برای ایجاد اطمینان در مورد تداوم موفقیت بین مشتریان و کارکنان خود استفاده می کند.

تاریخچه کوتاهی از شرکت ایر جنرال

قدمت تهویه جنرال (General Air) در گرین ویل به سال 1969 بر می گردد. در این سال بود که Aleck Clark از شرکت گرین ویل، گرمایش و تهویه مطبوع جنرال را خریداری کرد. تا سال 1992، تهویه جنرال، یک بخش خدماتی در داخل شرکت بزرگتر بود. با این حال آقای کلارک تصمیم گرفت خدمات را گسترش دهد و به منظورتمرکز بر روی خدمات، تعمیر و نگهداری و HVAC جایگزینی در بازارهای مسکونی، تجاری و صنعتی کوچک شمال ایالت کارولینای جنوبی، یک شرکت جدید با نام شرکت خدمات تهویه مطبوع ( کولر گازی ، گرمایش و غیره) جنرال ایر احداث کند. رابرت کلارک، پسر Aleck، در حال حاضر مدیر عامل شرکت جنرال ایر است و در تلاش است تا میراث خانوادگی خود در امر ارائه خدمات با کیفیت را ادامه دهد.

 

ایر جنرال

چه چیزی شرکت جنرال ایر را متفاوت کرده است؟

شرکت جنرال ایر به دلیل دارا بودن تاریخچه محلی قوی و با داشتن ریشه ای مستحکم در قابلیت ها در هر دو بخش مسکونی و تجاری، منحصر به فرد است. شرکت جنرال ایر یک شرکت HVAC با سرویس کامل است که می تواند با موفقیت به نصب، تعمیر و نگهداری از تمام محصولات متنوع ( کولر گازی ، گرمایش و غیره) بپردازد. شرکت تهویه جنرال یک پیمانکار مستقل بی طرف است نه یک شرکت حمایت شده از سوی دلالان. این شرکت از زمان و هزینه سرمایه گذاری شده شما در تجهیزات جایگزین محافظت می کند. اگر یک مشتری نیاز به سرویس در دیگ بخار، کولر گازی ، سیستم گرمایش و غیره داشته باشد، متخصصان شرکت جنرال ایر 24 ساعته آماده پاسخگویی هستند.

جوایز دریافت شده توسط شرکت جنرال ایر

  • گواهی تعالی

  • دریافت جایزه بهترین پیمانکاران که نشان دهنده جلب رضایت 99.9% مشتریان در تجهیزات جایگزین است.