کولر گازی سامسونگ

ویژگی های کولر گازی سامسونگ

از جمله برند های برتر در زمینه کولر گازی ، کولر گازی سامسونگ است. کولر گازی سامسونگ دارای حالت Fast Cool (خنک کنندگی سریع) بسیار قدرتمند است، از این رو به سرعت موجب خنک سازی محیط می شود و سپس به صورت اتوماتیک حالت خود را به Comfort Cool تغییر می دهد تا دمای هوا را در شرایط مطلوب حفظ کند. از این رو شما احساس سرما نمی کنید و نیازی نیست تا به صورت دستی تنظیمات را تغییر دهید و یا کولر گازی را خاموش و یا روشن کنید.

حالت  Single User (تک کاربر) در کولر گازی سامسونگ ، از ظرفیت کمپرسور کمتری استفاده می کند و موجب کاهش مصرف برق می شود  اما با این وجود یک محیط خنک و راحت را ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید از این حالت کولر گازی در زمان هایی که تنها هستید استفاده کنید.

Easy Filter (فیلتر آسان) و Virus Doctor، گرد و غبار و آلاینده های موجود در هوا و مواد حساسیت زا، باکتری ها و ویروس هایی نظیر ویروس  آنفلوانزای نوع A و کرونا ویروس ها را حذف می کنند. در نتیجه کولر گازی سامسونگ هوایی تمیز و سالم را برای تنفس فراهم می کند.

 

کولر گازی سامسونگ

بر خلاف فیلترهای معمولی که اغلب دسترسی به آنها دشوار است، دسترسی به فیلتر هوا در کولر گازی سامسونگ (Easy Filter) آسان است. از این رو به راحتی می توان آن را خارج و تمیز کرد و سپس مجددا آن را در جای خود نصب کرد. علاوه بر این فیلتر در این نوع کولر گازی ضد باکتری است و در برابر گرد و غبار، آلودگی های خطرناک و مواد حساسیت زا دارای یک پوشش است.

کولر گازی سامسونگ در برابر شرایط نامساعد مقاوم است و در محیط های چالش برانگیز مناسب است. فناوری محافظ سه گانه پلاس (Triple Protector Plus technology) در کولر گازی سامسونگ ، از کمپرسور و کنترلر در برابر جریان های الکتریکی غیر منتظره و نوسانات شدید محافظت می کند.

کولر گازی سامسونگ دارای سیستم بررسی هوشمند است که یک سیستم خطایاب اتوماتیک است. این سیستم در کولر گازی مشکلات را در مراحل اولیه شناسایی می کند و راه حل های سریع و آسان عیب یابی را با استفاده از یک برنامه گوشی هوشمند ارائه می دهد. در نتیجه تا حد زیادی در زمان شما صرفه جویی می کند.

نصب هوشمند یکی دیگر از ویژگی های عیب یابی خودکار کولر گازی سامسونگ است که به طور دقیق و عالی توسط مهندس خدمات نصب می شود. این سیستم به طور خودکار مشکلات موجود در نصب کولر گازی که ممکن موجب بروز خطا شود را شناسایی می کند.

برای خرید کولر گازی به سایت کولر گازی مراجعه کنید. سایت کولر گازی یک فروشگاه اینترنتی فعال در زمینه فروش کولر گازی است. کمترین قیمت کولر گازی و بالاترین کیفیت کولر گازی را از ما بخواهید.