کولر گازی میتسوبیشی

معرفی کولر گازی میتسوبیشی

میتسوبیشی الکتریک با داشتن 90 سال سابقه یکی از نام های معروف در جهان در تولید و فروش محصولات الکتریکی و الکترونیکی و سیستم های مورد استفاده در طیف گسترده ای از زمینه ها و برنامه های کاربردی است. به عنوان یک برند جهانی، شرکت میتسوبیشی در حال اعمال فن آوری های خود برای کمک به جامعه و زندگی روزمره در سراسر جهان است.

شرکت میتسوبیشی الکتریک یک شرکت پیشرو در صنعت تولید انواع مختلف کولر گازی ( کولر گازی پرتابل ، کولر گازی ایستاده ، کولر گازی پنجره ای و اسپیلت ) برای استفاده های مسکونی، تجاری و صنعتی است. این شرکت در تلاش است، تا برای زندگی، یک محیط داخلی آرام فراهم کند. شرکت میتسوبیشی فعالیت خود را از سال 1921 با معرفی یک فن الکتریکی آغاز کرد.

کولر گازی میتسوبیشی

این در واقع یک نقطه شروع بود و بعد از 10 سال این شرکت به تولید کولر پرداخت. چالش تولید کولر گازی متناسب با شرایط و اقلیم گسترده آب و هوایی ژاپن، این شرکت را به سمت توسعه کولر گازی سوق داده است. به گونه ای که کولر گازی میتسوبیشی توانایی کارکرد مداوم در هر اقلیمی را دارا است.

کولر گازی تولید این شرکت کاملا بدون سر و صدا است. دارای انرژی کارآمد است و حداقل تاثیر منفی را بر محیط زیست دارد. شعار این شرکت عبارت است از: "Changes for the Better" به معنی اعمال تغییرات به منظور بهتر شدن خدمات. این شعار بیانگر این است که شرکت میتسوبیشی فعال در زمینه تولید محصولات الکتریکی مختلف از جمله کولر گازی ، قصد دارد با نوآوری آینده ای بهتر برای جامعه، صنعت و زندگی روزمره به وجود آورد.