کولر گازی هیتاچی

درباره کولر گازی هیتاچی

یکی از برند های معروف در زمینه صنعت وسایل گرمایشی و سرمایشی از جمله کولر گازی ، برند کولر گازی هیتاچی است . در این جا توضیح مختصری راجع به این شرکت و تولیدات و خدمات آن برای شما عزیزان ارائه می دهیم.

تاریخچه شرکت هیتاچی

راه اندازی یک مغازه تعمیر برق برای یک شرکت استخراج مس در ژاپن، شروع تولد هیتاچی در سال 1910 بود. امروزه کاملا آشکار است که شرکت هیتاچی بسیار رشد کرده است و به یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در سراسر جهان تبدیل شده است. در طول 100 سال گذشته، شرکت هیتاچی در توسعه راه حل های تکنولوژی پیشرفته متعهد بوده است.

ویژگی تولیدات شرکت هیتاچی

هیتاچی در حال حاضر به دلیل تولید محصولات با کیفیت بالا و تولید انواع کولر گازی و دستگاه های تهویه مطلوب کار آمد و قابل اعتماد در سراسر جهان به خود می بالد. این شرکت به طور کلی تولید کننده انواع و اقسام کولر گازی هیتاچی ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، چیلر ها و غیره است.

کولر گازی هیتاچی

تضمین کیفیت

همانطور که از یک سازمان مانند هیتاچی انتظار می رود، کیفیت و بهره وری محصولات هیتاچی ضروری است و از اهمیت زیادی برخوردار است. سرمایه گذاری قابل توجهی در تولید و آزمایش ظرفیت در کارخانه ها شده است و شرکت هیتاچی همچنین یک ابزار آزمایش تست چیلر به همراه تمام عملکردهای مولد های فرعی و PC های مبتنی براندازه گیری، ضبط و گزارش ظرفیت ها نصب کرده است

برچسب انرژی

تمام انواع دستگاه های تهویه مطلوب و انواع کولر گازی تولید شده توسط شرکت هیتاچی دارای برچسب انرژی A-G است. برچسب انرژی ، اطلاعات روشنی را برای درک میزان مصرف انرژی توسط کولر گازی توسط مشتری ارائه می دهد در نتیجه خرید کولر گازی و سایر دستگاه های تهویه مطلوب را راحت تر می کند.در واقع این برچسب شاخص ساده ای از کارایی است بدین صورت که کولر گازی با برچسب  A دارای بیشترین کارایی و دستگاه با برچسب G دارای حداقل کارایی است.

کارخانه های هیتاچی

در سال 1992 هیتاچی در ساخت یک کارخانه با هدف جدید، HAPE ( تولیدات کولر گازی و تهویه مطبوع هیتاچی در اروپا)، در بارسلونا،سرمایه گذاری کرد و یک مکان با دقت و با امکانات گسترده در ذهن برای آینده انتخاب شد. این گسترش امکانات تولید در کارخانه های اروپا به کاهش هزینه های تولید و افزایش سرعت زمان ارسال و تحویل کالا کمک کرد. علاوه بر  HAPE، هیتاچی همچنین کارخانه ای در HAPM (محصولات تهویه مطبوع و کولر گازی هیتاچی در مالزی) ساخت.