کولر گازی پرتابل

معرفی کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل (قابل حمل) به شما این امکان را می دهد تا منزل و یا محل کار خو را بدون نیاز به نصب و راه اندازی پیچیده، خنک کنید. در واقع کولر گازی پرتابل یک نوع کولر گازی است که برخلاف اسپیلت و کولر گازی پنجره ای نیاز ه به نصب ندارد و به راحتی هوای محیط مورد نظر شما را با سیستم تهویه مطلوب خود، خنک می کند.

کولر گازی پرتابل

مزایای کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل هوای اتاق را گرفته، آن را خنک می کند و مجددا آن را به مستقیما به اتاق برمی گرداند و هوای گرم را از طریق یک لوله که در پنجره نصب می شود خارج می کند.کنترل بخش ها به شما این امکان را می دهد تا تنظیماتی چون سرعت فن و دما را تنظیم کنید.

این نوع کولر گازی ساده است و یک جایگزین تطبیق پذیر برای کولر گازی اسپیلت و کولر گازی پنجره ای است. طراحی این نوع کولر گازی نصب آن را بسیار آسان کرده است و می توان از این نوع کولر گازی برای اتاق هایی که دارای سیستم خنک کننده نیستند و یا اتاق هایی که نیاز به سیستم خنک کننده دائمی ندارند استفاده کرد. کولر گازی پرتابل را می توان به عنوان یک مکمل برای سیستم های بزرگتر و یا برای کمک به خنک کردن آپارتمان ها و یا ساختمان های اجاره ای که شما قادر به نصب سیستم خنک کننده دائمی در آنها نیستید، استفاده کرد.

نصب آسان و قابلیت حمل که توسط یک طراحی پیوسته و چرخ ها فراهم شده است به شما این امکان را می دهد تا کولر گازی را از یک اتاق به اتاق دیگر به راحتی جابه جا کرده و با حداقل تلاش آن را نصب کنید. فقط بهتر است اطمینان حاصل کنید که پنجره اتاق برای استفاده از کولر گازی پرتابل مناسب باشد.